Ik ben een leuke, gezellige en pitte dame en ben opzoek naar een leuke man die mij aan kan. Ik hou van spontaniteit en actie. Ik hoop dat ik hier die ene leuke man kan vinden om een heel leuke tijd mee te beleven.
In het begin was ik blij dat ik bij mijn man weg was, vrijheid! Maar begint nu toch weer te kriebelen. Niet naar hem natuurlijk, maar zou wel weer fijn zijn een levenspartner te hebben.
Hallo iedereen, ik ben Liesbeth en net zoals zovelen ook op zoek naar een partner. Ik heb jaren genoten van het vrijgezellenbestaan, maar nu is het echt wel tijd geworden om me te gaan settelen en dan liefst met een fijne man aan mijn zijde. Ik ben een beetje een vrije geest en hoop op deze manier toch een gelijkgestemde ziel te treffen.
De naam zegt het al, ik ben echt een natuurliefhebster en ook gek op dieren. Uren lang kan ik door de bossen wandelen als het een beetje goed weer is. Als ik hier een man kan vinden die een beetje het zelfde als mij is, dan ben ik de gelukkigste vrouw op aarde.
Het is nog niet zo lang, dat ik seksueel actief ben. Maar sinds ik weet hoe het kan voelen, raak ik er langzaam aan verslaafd. Geef mij wat ik wil, dan maken we elkaar blij.
Het gras bij de buren lijkt altijd groener, toch heb ik het gevoel dat dit bij mij echt zo is. Als ik het geluk van de buurvrouw zie met haar nieuwe vriend voel ik een steek van jaloezie door mij heen gaan. Dit geluk mag mijn pad ook opkomen.