Als personal trainster kom ik bij veel mensen over de vloer. Zo ook bij diverse mannen. Het contact met hen hou ik vooralsnog strikt professioneel, maar met jou durf ik zeker wel een stapje of wat verder te gaan.
Daten met rijpe vrouw PersonalCoach van 44 uit Amsterdam, Noord-Holland
Marjanan (63)
★★★★★
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.
Laat mij dan ook maar bij die groep vreemdgangers horen. Het grootste deel van de bevolking schijnt dat te doen, dus waarom ik niet? Ik ben er geil genoeg voor, ik kan best meerdere mannen aan. De mijne en dus anderen. Jou dus ook!
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Mijn leven alleen moet nu maar eens over zijn. Vanaf nu ga ik genieten met een man erbij. Ik hou van wandelen, fietsen, reizen en dat alles ga ik nu samen met iemand doen. Met jou misschien?
Vervelen zal ik mijzelf nooit, als mijn partner ergens geen zin in heeft dan doe ik het wel alleen. Helaas komen dit soort situaties iets te vaak voor en dus ben ik op zoek naar een maatje waar ik stiekem wat tijd mee door kan brengen. Als jij er geen probleem mee hebt dat ik een gebonden vrouw ben, laat dan snel wat van je horen.