Gratis Aanmelden

Afspreken met lekkere dame (51)

Jelenkie (51)

Ik wil graag wat nieuwe mensen leren kennen en wie weet zit daar de man tussen die ik erg leuke vind en daar een speciale band mee kan opbouwen. De relatie die ik heb is niet om over naar huis te schrijven en vraag me af hoe lang die nog blijft bestaan.

Maak contact met haar
  1. Naam: Jelenkie
  2. Leeftijd: 51 Jaar
  3. Woonplaats: Haarlem
  4. Provincie: Noord-Holland
  5. Land: Nederland
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 170-175 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Blauw
  11. Haarkleur: Blond
  12. Opleiding: MBO
  13. Piercings: Nee
  14. Tatoeages: Nee
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Lat Relatie
  17. Anaal: Ja
  18. Slikken: Ja
Afspreken met lekkere dame Jelenkie van 51 uit Haarlem, Noord-Holland
Zwannique (64)
★★★★☆
Ik heb bij mijn profiel wel single staan, maar het zit iets anders in elkaar. Mijn man is dement en is al jaren opgenomen in een verpleeghuis. Het is zelfs al zo ver met hem dat hij mij en de kinderen niet meer herkent. Iedere week bezoek ik hem, het is een zware beproeving om je eigen man zo te zien af te takelen. Een huwelijksleven heb ik niet meer, wat ik zoek is een man die het wel kan accepteren dat ik op papier nog getrouwd ben. Ik kan het niet over mijn hart verkrijgen om te gaan scheiden, dat voelt voor mij als een dolk in de rug voor mijn manw
Vrijen met mature oma
Definitiefscheiden (55)
★★★★☆
Door alle vernederingen ben ik aan de drank gegaan. Nu ik daar weer vanaf ben wil ik ook graag definitief van mijn vent af.
Afspreken met sexy oma
DunyavandeK (66)
★★★★☆
Wat ik ontzettend mis is de mannelijke aandacht. Een relatie heb ik wel maar het stelt helaas niet zo heel veel meer voor.
Daten met rijpe oma
Donnita (69)
★★★★★
Het alleen zijn begint me een beetje parten te spelen, ik wil heel graag een man leren kennen met wie ik mijn dagen mag slijten maar kan je wel verzekeren dat dat er nog heel veel zijn.
Naaien met bejaarde oma
Pittigesuus (58)
★★★★☆
Ik ben pittig en ik weet wat ik wil, ik ga geen discussie uit de weg. Dus waarover wil jij het met mij hebben?
Neuken met oudere oma
Lelye (59)
★★★★★
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul
Sexdating met geile oma
Tonke
★★★★★★★★★★
Ik heb een plas water onder mijn badkuip, waar ik niet goed van word... Fix jij het ? Dan gaan we daarna samen in bad, zodat ik je terug kan betalen.
Lek repareren (Klus van 2 uur)
Hendrina
★★★★★★★★★☆
Kan iemand mij komen helpen met een computer probleem waar ik niet uit kom? Te arm voor het huren van een technicus, maar k vergoed de schade dan maar in natura.
Computer probleem oplossen (Klus van half uur)
Madeleine
★★★★★★★★★☆
Ben op zoek naar een man die een grote eikenhouten kast kan verhuizen van Rotterdam naar Antwerpen en die daarvoor een beloning in natura van mij voor wil krijgen.
Meubel transport (Klus van 2 uur)
Angeliek
★★★★★★★★★☆
Ik zit met een grote kast die naar boven moet en dat krijg ik nooit in mijn eentje voor elkaar. Is er een lekkere sterke man die mij eens komt helpen? Het is zo gedaan.
Objecten transporteren (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten