Ik weet niet zo goed hoe ik het moet brengen, maar ik heb zin in wat lekkers, waar ik mijn tanden in kan zetten. Ik ben een leuke dame met gevoel voor mode en ik hoop dat er iemand is, die mij het lekkers aanbied.
Soms hoor ik mensen denken oud grijs beetje mollig logisch dat ze alleen is, maar is dat wel echt wat mensen denken? Want ik zou wel erg graag een maatje willen in mijn leven.
Alleenstaande vrouw met 2 kinderen die al op zich zelf wonen en bijna oma maar dat maakt niet uit. ik ben in voor veel geile dingen en mij is niets te gek.
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.
Maak je me nog lekker? Mijn ex man vond het maar vies als ik weer een sex wou. Dat we ooit kinderen hebben gekregen is een wonder. En ik ben echt gek op sex, dus dat was een probleem. Nu ben ik weer alleen en kan ik er lekker tegenaan gaan. Ik ben dan wel oud en niet meer zo strak, maar des te geiler. Ook ranzige dingen doe ik met plezier!