Ik ben een vrolijke en gezellige vrouw die het niet leuk vind alles alleen te doen. Ik mis de romantiek en de erotiek en het gezellig dingen samen doen.
Alhoewel ik een gebonden vrouw ben wil ik echt eens buiten de deur gaan snoepen.
Bij mijn man kom ik echt tekort, en wil nu een man vinden die wel weet wat een vrouw nodig heeft naast de standaard sex. Ik wil meer en vaker genieten en mijn grenzen verleggen.
Ja ik heb iets met zwart niet dat ik depressief ben of zo maar ik vind de kleur gewoon mooi. Ik heb wel eens gehoord he buuf ga je al weer naar een begrafenis maar dit is gewoon hoe ik ben. Take it of leave it.
Of dit nu uitdraait op een one night stand of net eventjes iets meer dat maakt voor mij echt niets uit, als we het maar fijn hebben samen. Het liefst zoek ik wel iets regelmatigs, maar het ligt er natuurlijk ook wel aan hoe het klikt.
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.