Misschien denk je dat ik een wat verlegen typetje ben maar ik kan je verzekeren dat dat niet waar is. Ik ben een ondernemende jonge vrouw die maar wat graag in contact komt met een man die me wel ziet zitten als partner.
Neuken met mature tiener ThatsmeP van 21 uit Noardeast-Fryslan, Friesland
Thirsa (67)
★★★★☆
Een jongere man lijkt me wel wat. Niet voor een kopje koffie drinken natuurlijk. Al kun je die ook krijgen hoor, na gedane arbeid. Lijkt het jou ook wat met een wat oudere vrouw? Ik ben goed hoor!
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.