Misschien denk je dat ik een wat verlegen typetje ben maar ik kan je verzekeren dat dat niet waar is. Ik ben een ondernemende jonge vrouw die maar wat graag in contact komt met een man die me wel ziet zitten als partner.
Neuken met mature tiener ThatsmeP van 21 uit Noardeast-Fryslan, Friesland
Susli (67)
★★★★☆
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.