Een prachtig leven heb ik, ik heb 2 lieve zonen, 4 geweldige kleinkinderen en een grote vriendenkring. Toch mis ik de soulmate die er voor de 100% voor mij is.
Neuken met bejaarde oma KlaskeMust van 65 uit Smallingerland, Friesland
Hajjarr (57)
★★★★☆
Ben best onzeker geworden na mijn scheiding, misschien wel omdat mijn man een jongere vriendin heeft gevonden en mij daarom verlaten heeft. Dus ik zou het erg fijn vinden om weer wat meer zekerder te worden in mijn leven.
Nog niet zo lang geleden had ik een relatie maar hij ging jammer genoeg vreemd. Even had ik het vertrouwen in mannen verloren maar ik geloof niet dat iedereen zo is. Daarom besloot ik het nog eens een kans te geven.
Het leven kan soms veel doornen hebben, de laatste doornen ben ik verloren. Dit betekent dat het leven alleen maar mooier kan worden, niets houd mij daarom meer tegen om nog de leuke lieve man te vinden.