Vreemdgaan kwam tot voor kort niet in mijn woordenboek voor. Moet echter zeggen dat de verhalen van mijn vriendin goed klinken, zij heeft al een tijdje een vrijer en dat is waar ik nu ook naar op zoek ga.
Contact met sexy meid Anjuna van 26 uit Voorschoten, Zuid-Holland
Deriende (63)
★★★★★
Gewoon eerlijk zijn zeggen mijn vriendinnen dus ik zou het ook eerlijk zeggen. Ik heb een moeilijke tijd achter de rug en ik ben een tijd depressief geweest door dat ik pech op pech had. Nu ben ik er weer en misschien wel sterker dan ooit.
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.