Ik ben Kim en zoek een leuke man om samen gezellig een avondje te ontspannen. Ik ben al eeuwen niet uiteten geweest en in mijn eentje uit eten gaan is ook maar niks..
Je hoeft niet bang te zijn dat ik meer wil dan vriendschap en een seksuele relatie, dus je kunt je vrijheid behouden. Mocht het heel erg klikken tussen ons, kunnen we er altijd over praten natuurlijk. Maar het is niet waar ik voor ga. Waar ik wel voor ga? Vriendschap met seks. Zou dat mogelijk zijn?
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Ik hou van seks maar ik hou nog veel meer van pijn hebben tijdens de seks. Misschien wat extreem maar ben zeker dat er nog mannen zijn die daar voldoening uithalen. Ik heb mijn tepelklemmen, nu jij alleen nog een lekkere stijve lul
Ik ben al enkele jaren gescheiden maar ik vind het tijd geworden voor verandering! Een mens is toch niet gemaakt om alleen te zijn! Ik ben iemand die wel houd van een beetje spanning, dus ik durf ook wel eens te seksen in de vrije natuur! Als je denkt dat jij hier wel is met mij wil van genieten dan mag je altijd even reageren hoor!