Ben nog steeds een enorme fan van tuinieren en gelukkig heb ik ook nog steeds mijn prachtige tuin. Want buitenkomen en de bloemen al kunnen ruiken voordat je het ziet is toch het allerfijnst.
Sexdating met mature oma Qymare van 64 uit Vorselaar, Antwerpen
Gabrialli (58)
★★★★☆
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf ook nog wel een paar wilde ideetjes? Laat het snel horen, ik kijk er al zeker naar uit!
Mijn huwelijk is eigenlijk al lang voorbij maar ben nog steeds officieel getrouwd. Mijn man zit namelijk in een verzorgingstehuis maar hij herkent mij al lang niet meer. Toch bezoek ik hem nog iedere week. Hoe dan ook, ik wil niet alleen blijven en hoop daarom weer een nieuwe liefde te vinden hier. Als je vragen hebt, moet je ze maar gewoon stellen hoor. Ik ben een open en eerlijk persoon.
Mijzelf zie ik niet als de lieve oma die iedere week vaste dagen oppas, het wordt mij heel erg kwalijk genomen. Persoonlijk ben ik voor mijn eigen vrijheid, ik wil niet gebonden zijn aan verplichtingen, juist nu ik niet meer werk wil ik van deze vrijheid optimaal genieten. Het is jammer dat er tegenwoordig verwacht wordt dat oma's maar te pas en te onpas oppassen. Ik bedank hiervoor, zegt alvast iets over mijn karakter. Sta ik ergens voor de 100% achter dan ben ik daarin heel moeilijk om te turnen. Dit in het kort wat mij bezig houdt, krijg je vast een kleine indruk van mij.