Sinds ik single ben is het mij nog niet echt overkomen dat ik een man echt heel leuk vond. altijd vind ik er wel iets aan. Benieuwd of hier dan wel de perfecte man voor mij zit!
Dating met bejaarde milf Imeldae van 29 uit Landgraaf, Limburg
Vlindsvlug (62)
★★★★★
heb al een en ander meegemaakt, vandaar ook dat ik hier opzoek ben naar een nieuwe start met een lief iemand om de rest van mijn leven mee te delen. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar ik ga er gewoon voor..
Ik ben er aan toe om met een man een gezellige tijd te hebben, ik heb een tijd lang de mannen niet meer vertrouwd maar dat heeft met mijn verleden te maken. Valt ook niet mee om acht jaar als alleenstaande vrouw door het leven te gaan.
Als je net als ik in je thuis situatie het een en ander mist dan kan het maar zo zijn dat we naar hetzelfde opzoek zijn. Een hete man die houd van een stevige dame die verzot is op een robbertje seksen is die ik wil leren kennen.