Sinds dat ik wat meer ben aangekomen, ziet mijn vriend mij niet meer staan. Ik word ook een dagje ouder en kom gewoon heel makkelijk aan. Hopelijk zit hier een man die mijn vormen wel kan waarderen.
Vrijen met hete dame Beetjevet van 53 uit s-Hertogenbosch, Noord-Brabant
Gabrialli (58)
★★★★★
Een vriendschap met meer als het meezit, dat zou ik op mijn leeftijd nog wel willen. Maar goed je moet dan wel die ene persoon vinden. Ben open minded en dus makkelijk in de omgang.
Laat mij dan ook maar bij die groep vreemdgangers horen. Het grootste deel van de bevolking schijnt dat te doen, dus waarom ik niet? Ik ben er geil genoeg voor, ik kan best meerdere mannen aan. De mijne en dus anderen. Jou dus ook!
Kunst is een beetje de rode draad doorheen mijn leven. Mijn werk en ook mijn hobby gaat hierover. Het spreekt dus voor zich dat ik op zoek ben naar mensen die deze interesse delen.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.