Dromen doen we allemaal wel eens, ik doe het ook wel eens overdag. Dan zie ik zulke mooie plaatsjes voor mij en tegelijk ben ik dan zo ver weg in mijn gedachtes. Maar zouden die dromen ook uit kunnen komen?
Sex met bejaarde vrouw Verweggie van 45 uit Utrecht, Utrecht
Jamandi (59)
★★★★☆
Misschien lijk ik een beetje op een waarzegger, maar ik heb ook vaak gelijk ik hoop dat ik er ook gelijk in heb dat ik hier een leuke man ga vinden die het heel erg heet met mij gaat maken.
Een leuke rijpe vrouw. Wie zegt dat vrouwen op mijn leeftijd niet meer daten. Nou ik niet! Ik ben nog helemaal in voor een leuke avond, concerten, etentjes, ik doe het nog allemaal.
De muren komen op me af nu ook mijn jongste zoon het huis heeft verlaten. Nu heb ik mijn werk nog maar zie er echt tegen op om met pensioen te gaan en overal alleen voor te staan. Het liefst zou ik een man willen leren kennen waarmee ik een hele fijn tijd ga hebben.