De avonden zijn te mooi om in mijn eentje door te brengen. De man waarmee ik dat graag zou willen doen is single, heeft een mooie lacht en heel lief karakter. Hoop dat jij het bent die mij leuk vind en beter wil leren kennen.
Naaien met grijze oma Sjetteke van 57 uit Nissewaard, Zuid-Holland
Catelein (64)
★★★★☆
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Dat jonge mensen meer uithoudingsvermogen hebben dat is een feit maar ik kan best met hen nog mee hoor. Ik hou van lekker genieten en vooral een man heerlijk pijpen. Verschillende standjes en het liefste seks op een spannende plaats. Al overtuigd of wil je eerst even komen proberen!
Wat ik zoek is een leuke man, iemand van rond mijn leeftijd die ook single is en die net als ik toe is aan een nieuw hoofdstuk in zijn leven. Wie weet worden we met elkaar heel gelukkig!
Volgens mij zijn hier best mannen die kennis met me willen maken, let wel, ik ga alleen voor serieuze mannen die een relatie zoeken. Dus mocht je single zijn en serieus naar een geliefde zoeken dan kan ik dat zomaar zijn!