Gratis Aanmelden

Naaien met grijze milf (29)

miekefieke (29)

Ik ben gek op standje 69.. Ik kan daar zo opgewonden van raken... Mijn vriend is alleen geen fan van orale sex. (Ja raar he.) Ik moet dus al jaren iets missen wat ik eigenlijk heel lekker vind. Ik zoek iemand die discreet kan zijn, en het lekker vind om af en toe eens lekker oraal los te gaan op elkaar.. Ik zal je alvast een geheimpje verklappen, hij kan heel diep gaan....

Maak contact met haar
  1. Naam: miekefieke
  2. Leeftijd: 29 Jaar
  3. Woonplaats: Stadskanaal
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: Nederland
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 170-175 cm
  9. Postuur: Normaal
  10. Oogkleur: Bruin
  11. Haarkleur: Zwart
  12. Opleiding: MBO
  13. Piercings: Ja
  14. Tatoeages: Ja
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Relatie
  17. Anaal: Ja
  18. Slikken: Ja
Naaien met grijze milf miekefieke van 29 uit Stadskanaal, Groningen
Nouis (52)
★★★★★
Ik word al grijs maar ik schaam mij er niet voor het scheelt heel wat ritjes naar de kapper.
Daten met bejaarde dame
Loreeenzaam (63)
★★★★☆
Wat meer plezier beleven is aan mij wel besteed, ik ben niet iemand die zichzelf kan vermaken maar met een lieve vriend naast me gaat mij dat gemakkelijk af. Ik hoop snel iemand te vinden waarmee het gezellig is.
Afspreken met sexy oma
Moppie0101 (55)
★★★★★
Ik ben op zoek naar een date en wie weet is er een klik.
Vrijen met bejaarde oma
Amyplat (31)
★★★★★
Alleen al het hier zijn wekt de opwinding in me op, laat staan als jij het bent die me alle hoeken van de slaapkamer laat zien. Wil je leren kennen en snel ook! Laat me weten wie je bent en wat jouw specialiteit in bed is.
Daten met sexy milf
Quenci (62)
★★★★★
De lach op mijn gezicht is een goed teken, dit betekent dat ik lekker in mijn vel zit.
Sex met oudere oma
Pittigesuus (58)
★★★★★
Ik ben pittig en ik weet wat ik wil, ik ga geen discussie uit de weg. Dus waarover wil jij het met mij hebben?
Neuken met oudere oma
Yade
★★★★★★★★★☆
Ik heb erg veel last van mijn rug en schouders. Ik zoek iemand die mij wil komen masseren. Een half uur lang ene intense massage. Ik betaal je daarna met mijn lichaam..
Massage (Klus van half uur)
Beertje
★★★★★★★★★☆
Ik bentotaal niet thuis op het gebied van computers en ik heb toch echt hulp nodig van een knappe man. Bij gebrek aan geld betaal ik graag in natura, als je dat wilt.
Windows installatie (Klus van 2 uur)
Diewertje
★★★★★★★★★☆
Ik kan vanwege mijn rugproblemen mijn ramen niet wassen. Ik heb geen geld voor een professionele glazenwasser, dus ik zoek iemand die ik in natura kan betalen.
Ramen wassen (Klus van 2 uur)
Noanne
★★★★★★★★★★
Ik wil graag van windows 10 naar 11 gaan, maar ik snap helemaal niets van computers. Ik zoek iemand die me kan helpen en als beloning een nummertje met mij accepteert.
Windows installatie (Klus van 1 uur)
© 2026 Straks Daten