ik ben gek, hou van grapjes, spontaan sommige mensen vinden mij nog wel eens wat te spontaan. heb altijd goede zin, en hou van het leven! ook ben ik een eerlijk/open persoon en ik kan ook natuurlijk lief zijn.
Sexdate met bejaarde dame lovesblond van 52 uit Ede, Gelderland
ElfjeDaan (54)
★★★★☆
Getrouwd, goede baan en twee leuke kinderen. Ja ik heb het goed voor elkaar maar eens een deugniet altijd een kleine deugniet. Ik zou nog graag één keer een onvergetelijke nacht willen hebben met een net zo'n deugniet. Help jij mij?
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Het wordt hoog tijd dat ik weer eens lekker uit mijn dak kan gaan. Gezellig gaan stappen met een paar leuke vrienden. Even dansen en dan schuur ik graag tegen jou aan..