Al een tijdje heb ik het idee dat mijn man vreemd gaat, hij komt bijna elke avond veel later thuis met een domme smoes, ik heb daar geen zin meer in. Wil zelf ook wel weer eens een fijne tijd beleven!
Neuken met mature dame Hellepieee van 50 uit Sudwest-Fryslan, Friesland
Irmieny (50)
★★★★☆
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Ik geniet regelmatig in Duitsland, daar in de mooie Eifel gebied heb ik een prachtig onderkomen opgebouwd de laatste jaren. Vooral in de winter kan je er heerlijk genieten van de natuur, de rust en zeker de ruimte.
Het leven kan soms veel doornen hebben, de laatste doornen ben ik verloren. Dit betekent dat het leven alleen maar mooier kan worden, niets houd mij daarom meer tegen om nog de leuke lieve man te vinden.