Een maatje is die ik graag wil leren kennen en mocht er meer in zitten dan een maatje alleen dan sta ik daar voor open. Het is te hopen dat de liefde ons beide te pakken krijgt.
Dating met bejaarde tiener Vreshi van 20 uit Maastricht, Limburg
Nienekke (78)
★★★★☆
Tussen de lakens gebeurt er niets meer tussen ons. Logisch ook, mijn man is bijna negentig, dus dat gaat echt niet meer. Maar ik ben iets jonger en bij mij zit alles nog goed, dus ik wil nog wel. Zullen we samen eens afspreken om nog eens goed tekeer te gaan? Jonge mannen mogen ook reageren, of is dat ijdele hoop?
Laatst vroegen mijn kleinkinderen waarom opa er niet is, en dan denk ik ja dat is een goede vraag. En of oma altijd alleen blijft. Daar sta je dan met je mond vol tanden kan ik je zeggen want het is ook niet waar ik voor gekozen heb.
Weet niet of iemand op mij zit te wachten maar anders om doe ik dat wel. Ik zou mijn tijd wel weer eens lekker nuttig willen maken. En misschien is dat nuttig maken wel met jou!
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?