Ben een eerlijke gezellige moderne vrouw,gevoelsmens, romatische zoek een maatje die met mij leuke en gezellige dingen wil doen en daarvan uit zien we hoe het verder gaat
Neuken met mature dame kaar van 50 uit Den Haag, Zuid-Holland
Ummie (56)
★★★★★
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Zoals je op mijn foto's kunt zien, schaam ik me niet voor mijn lichaam. Ik vind dat ik er nog goed uitzie voor mijn leeftijd en dat ik nog vol mag genieten van alle geile geneugten van het leven.
Misschien lijk ik een beetje op een waarzegger, maar ik heb ook vaak gelijk ik hoop dat ik er ook gelijk in heb dat ik hier een leuke man ga vinden die het heel erg heet met mij gaat maken.
Lekker in de natuur en dan dagdromend over wat de toekomst zou brengen. Uren kan ik dat soms wel doen. Maar ik kom altijd op het zelfde uit, iemand die mijn leven leuker zou maken.
Ik ben een rustige vrouw, die al weer een tijd alleen is. Ik kan genieten van een goed boek of van een puzzel van meer dan 1000 stukjes. Dan word ik helemaal zen.