Sinds kort het ouderlijke huis verlaten en nu aan het genieten van mijn vrijgezellenleventje op mijn appartement! Ik zoek leuk gezelschap, intieme momenten delen zonder meer. Welke man voelt zich hiervoor geroepen?
Contact met mature meid Vanida van 28 uit Merksplas, Antwerpen
Catelein (64)
★★★★☆
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Van de overgang heb ik zelf weinig gemerkt of zelfs niks maar mijn partner wil echt nog maar heel weinig is kan soms ook best humeurig zijn. Op dat soort momenten wil ik gewoon naar buiten lopen en leuke dingen doen met iemand anders. Helaas heb ik diegene nog niet gevonden maar ik geef het nog maar wat tijd.