Sinds kort gescheiden en wil graag een nieuwe liefde, wel iemand die mij op seks gebied kan bij houden want daar is mijn huwelijk dus ook op stuk gelopen.
Contact met mature vrouw Zaviera van 48 uit Zeewolde, Flevoland
oudenlekker (70)
★★★★★
Maak je me nog lekker? Mijn ex man vond het maar vies als ik weer een sex wou. Dat we ooit kinderen hebben gekregen is een wonder. En ik ben echt gek op sex, dus dat was een probleem. Nu ben ik weer alleen en kan ik er lekker tegenaan gaan. Ik ben dan wel oud en niet meer zo strak, maar des te geiler. Ook ranzige dingen doe ik met plezier!
Een man heb ik niet nodig heb ik altijd geroepen, ik dacht ik dop mijn eigen boontje wel. Juist nu ik ouder word merk ik het gemis van een man, daarom ben ik weer actief zoekende. De boontjes samen doppen lijkt mij veel gezelliger.
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.