Een gezellig dagje samen of een weekend met elkaar weg is waar ik naar uitkijk. Met mijn vriend lukt dat niet zo best en hoop dat jij wel een positief ingestelde man bent die alles van de zonnige kant bekijkt.
Alle mannen kunnen me schrijven hoor. Want het zit me behoorlijk hoog, het gebrek aan een man en alles wat daarbij hoort. Snap je me? Ik ben dus niet zo kieskeurig, ik wil alleen maar snel contact.
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
Tussen de lakens gebeurt er niets meer tussen ons. Logisch ook, mijn man is bijna negentig, dus dat gaat echt niet meer. Maar ik ben iets jonger en bij mij zit alles nog goed, dus ik wil nog wel. Zullen we samen eens afspreken om nog eens goed tekeer te gaan? Jonge mannen mogen ook reageren, of is dat ijdele hoop?
Ga als het lekker weer is graag naar het strand, ben dol op de natuur en loop graag naakt in huis. Ben gewoon echt een natuurmens en het lijkt me leuk iemand tegen te komen met dezelfde interesses. Mijn man wil er niks van weten helaas. Dus ben jij iemand die het wel wat lijkt om samen naar het naaktstrand te gaan of heb je andere plannen stuur me dan gerust een berichtje. Mannen die geen foto's hebben liever niet reageren, zie toch wel graag met wie ik praat.
Alhoewel ik een gebonden vrouw ben wil ik echt eens buiten de deur gaan snoepen.
Bij mijn man kom ik echt tekort, en wil nu een man vinden die wel weet wat een vrouw nodig heeft naast de standaard sex. Ik wil meer en vaker genieten en mijn grenzen verleggen.