Ik ben ik en als je meer wil weten dan moet je het vragen. Ik hou van gek doen en leuke en lekkere dingen. Jij ook? Dan wil ik je graag beter leren kennen.
Naaien met oude vrouw Summerlovvv van 47 uit Ronse, Oost-vlaanderen
Xaxo (69)
★★★★☆
Ik mis echt de intimiteit in mijn leven, ik weet dat veel mensen denken als je ouder bent is de behoefte daarin weg of minder maar als je alleen bent is het niet hebben van een knuffelmaatje het eerste wat je mist.
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.
In onze kringen is het niet heel gewoon, als je met een andere man iets leuks gaat doen. Je gaat dan vaak over de tong, maar ik kan daar absoluut niet mee zitten.
Vol energie sta ik nog in het leven, ik ben dan wel single maar wil nog wat graag genieten met een sexy man die me heerlijk verwent. Ook jij zal aan de beurt komen en genieten van mijn lekkere lijf.