Oudere man gezocht voor een spannende romance met mij. Ik woon in een klein dorpje met vooral stijve en kerkelijke mensen. Ik wil lekker losgaan en zoek daarvoor iemand die uit zijn comfort zone durft te komen.
Neuken met oudere tiener XIervaring van 20 uit Tietjerksteradeel, Friesland
Marjanan (63)
★★★★★
Helaas zegt mijn hond niets terug op de lange wandelingen die ik met hem maak, het zou daarom leuk zijn als ik leuk gezelschap had die wel genoeg te vertellen had.
Een man die mij veel liefde kan geven zonder dat er sprake is van een relatie is die ik wil leren kennen. Ik wordt graag bemint en daar is al een lange tijd geen sprake meer van geweest.
De eerste helft van mijn jeugd is voorbij maar de tweede helft kan nog wel een stuk leuker worden. Althans met een gezellig maatje die leuke dingen wil doen kan dat zeker iets worden.