Ik kan enorm genieten van de mooie kleine dingen in het leven, een hert wat voorbij schiet terwijl ik in het bos loop of de prachtige vlinders in mijn tuin. Hoop dat de vlinders in mijn buik gaan ontwaken van jou lieve reactie.
Dating met grijze milf Angolijn van 32 uit Amsterdam, Noord-Holland
Haliya (68)
★★★★★
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?
Door mijn leven heen ben ik beginnen inzien dat geluk schuilt in de kleine dingetjes. Voor mij geen luxe, al kan ik er wel van genieten. Ik werk graag in de tuin, doe aan kantklossen en ik ben een beetje flower-power ingesteld. Zoek een man waarmee het goed zit, iemand die ik aanvoel en omgekeerd.
Als jij ook van schaken en andere bordspellen houdt dan ben ik op zoek naar jou. Ik hou van een spelletje en het mooie is ik kan ook nog tegen mijn verlies.