Ik ben een vrouw in de bloei van haar leven, heb alles wat ik wil lieve kinderen vrienden en familie, alleen dat ene ontbreekt een lieve man om het mee te delen, ik zeg er wel gelijk bij dat ik kinderen heb.
Dating met rijpe dame Problemdayz van 50 uit Balen, Antwerpen
Hey_Astrid (35)
★★★★★
Sta jij, net als ik, open voor urenlang genieten van en met elkaar? Dan ben jij degene die ik zoek voor mijn bed avonturen. Hoewel ik niet alleen in bed kan genieten maar ook daarbuiten.
Ben graag op strand, ik hou er echt van om naar de zee te gaan kijken en mijn gedachtes alle kanten op te laten gaan. Maar gaan mijn dromen die ik dan heb nog uitkomen?
Des te ouder des te gekker, maar niet alleen gekker kan ik je zeggen. Wat het is met mij ik weet het niet maar ik kan er geen genoeg van krijgen. Alleen is dat thuis een klein probleempje dus wie zijn vingers tong en paal mag ik lenen?
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Thuis krijg ik eigenlijk best weinig aandacht. Soms denk ik dan wel eens bij mezelf van " ach, het is normaal op onze leeftijd" Maar eigenlijk ben ik het daar helemaal niet mee eens. Ik voel me namelijk nog jong en fit en wil gewoon nog zo veel mogelijk genieten van het leven. Ik ben te jong om als een kasplantje achter het raam te gaan zitten.