Leuk hier een profiel aanmaken totdat ik wat over mijzelf moet vertellen. Dan begin ik wel verlegen te worden. Denk jij het ijs te kunnen breken en geile nachten te hebben met mij?
Neuken met geile meid Ivva van 25 uit Antwerpen, Antwerpen
KivaBlondi (65)
★★★★☆
Na de scheiding is een hoop rust in mijn leven gekomen, misschien wel een beetje te veel rust. Daarom ben ik weer op zoek naar wat leuke spanning en plezier. Met mij kun je heel veel lachen en ik kan me ook makkelijk aanpassen.
Ik hoop echt dat je even de tijd voor me neemt, als je me meteen al leuk vind dan wil ik graag een keer met je afspreken. Ik heb wel de verwachting dat je net als ik single bent en een vaste relatie zoekt.
Ruim en jaar ben ik nu gescheiden en we hebben gewacht tot alle kinderen de deur uit waren. Nu zit ik alleen in mijn nieuwe appartementje en het zou reuze fijn zijn om een man te leren kennen om een fijne tijd mee door te maken.
Maak je me nog lekker? Mijn ex man vond het maar vies als ik weer een sex wou. Dat we ooit kinderen hebben gekregen is een wonder. En ik ben echt gek op sex, dus dat was een probleem. Nu ben ik weer alleen en kan ik er lekker tegenaan gaan. Ik ben dan wel oud en niet meer zo strak, maar des te geiler. Ook ranzige dingen doe ik met plezier!