Hoe leuk het leven als single vrouw ook kan zijn toch mis je echt wel iets als je weer thuis komt in een leeg huis. Ik hoef niet perse mijn huis weer vol te hebben maar af en toe iemand die op je wacht zou wel fijn zijn.
Neuken met hete dame Barnadel van 51 uit Velsen, Noord-Holland
Resetta (57)
★★★★☆
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.
Al tijden woon ik alleen in mijn appartementje. Beviel me altijd prima, maar het wordt nu eindelijk eens een keer tijd om naar de volgende fase in mijn leven te gaan. En dat is de fase dat man en vrouw samen gaan leven, al het goede te gaan delen. Daarom ben ik nu op zoek naar een man die in dezelfde fase zit als ik. Samen verder gaan dus.
Hoi! Ik ben Nadine, ik ben gescheiden en ik ben werkzaam als opvoedster. Ik zoek contact met een leuke man van rond mijn leeftijd die graag iets gezellig wil ondernemen en zien waar het schip strandt.
Het wordt hoog tijd dat ik weer eens lekker uit mijn dak kan gaan. Gezellig gaan stappen met een paar leuke vrienden. Even dansen en dan schuur ik graag tegen jou aan..
Mijn voorkeur gaat uit naar mannen die sterk in hun schoenen staan en weten wat ze willen. Het liefste wel alleen single mannen want ik wil niet tussen 2 mensen in staan.