Gratis Aanmelden

Contact met rijpe milf (29)

LadyXXX (29)

Ik weet het, ik was veel te jong om te trouwen. Ik was eigenwijs en deed het toch, want ik dacht dat ik de liefde van mijn leven had gevonden had gevonden. Dat was natuurlijk niet zo. Ik werd ouder en kwam er al snel achter dat getrouwd zijn nog niets voor mij was. Dus gescheiden. En nu weer op zoek. Niet om te trouwen, maar om een leuke tijd te hebben en dan kunnen we altijd nog wel kijken of we nog een stapje verder kunnen gaan.

Maak contact met haar
  1. Naam: LadyXXX
  2. Leeftijd: 29 Jaar
  3. Woonplaats: Groningen
  4. Provincie: Groningen
  5. Land: Nederland
  6. Huidskleur: Blank
  7. Geslacht: Vrouw
  8. Lengte: 170-175 cm
  9. Postuur: Mollig
  10. Oogkleur: Bruin
  11. Haarkleur: Gekleurd
  12. Opleiding: MBO
  13. Piercings: Nee
  14. Tatoeages: Nee
  15. Roken: Nee
  16. Relatie: Gescheiden
  17. Anaal: Nee
  18. Slikken: Ja
Contact met rijpe milf LadyXXX van 29 uit Groningen, Groningen
No_POT (55)
★★★★☆
Vaak denken mannen dat ik een onwijze pot ben, maar het tegendeel is waar.
Contact met oudere oma
Dreamcatch (60)
★★★★★
Diepzinnigheid en flowerpower!
Sexdating met sexy oma
Weersingle (42)
★★★★★
Ik ben een single vrouw maar op seksgebied sta ik niet stil. Ik had een sekspartner maar door omstandigheden is dit contact verbroken, daarom ben ik opzoek naar een nieuwe sekspartner en die hoop ik hier te vinden.
Contact met hete mama
Oudjewilreizen (72)
★★★★★
De zeventig heb ik aangetikt, maar nog geen mankementen. Maar veel vriendinnen haken nu af bij het woord reizen en vakantie dus ik hoop iemand te vinden die wel op reis wil.
Afspreken met lekkere oma
miepmop (49)
★★★★☆
ben absoluut geen grijze muis en daar val ik ook niet op.
Dating met mature dame
VersierBabe (46)
★★★★★
Waar ik naar uitkijk zijn ondeugende nachten met een hete man die graag langskomt om met mij een wild feestje te vieren. Weet zeker dat we het met elkaar naar ons zin gaan hebben en we tot diep in de nacht doorgaan.
Naaien met rijpe vrouw
Ellemijn
★★★★★★★★★★
Welke lieve man zou zo aardig willen zijn om mijn beide fietsbanden te komen plakken of vervangen? Beloning is na afloop bij mij op de bank ;)
Fietsband plakken (Klus van 1 uur)
Jiske
★★★★★★★★★☆
Mijn kachel moet dringend schoongemaakt worden i.v.m. de veiligheid, maar ik heb geen geld meer over deze maand. Kan ik je misschien pijpen voor dit klusje?
Kachel schoonmaken (Klus van 1 uur)
Anna-Marije
★★★★★★★★★☆
Ik heb het in de rug en ik krijg een tafel niet de trap op. Hij moet naar de zolder, dus wie me kan helpen, mag me een keertje lekker neuken.
Meubel dragen (Klus van half uur)
Alexandra
★★★★★★★★★☆
Ik heb absoluut geen verstand van computers, maar ik heb een zip programma nodig, volgens mijn baas. Wie kan dat voor me doen, in ruil voor even spelen met mijn borsten?
Computer probleem oplossen (Klus van half uur)
© 2026 Straks Daten