Dromen komen bij mij vaak voor, nu is het toch een keer tijd om dingen werkelijkheid te laten worden. Sinds mijn scheiding heb ik al geen seks meer gehad, via deze weg hoop ik daar verandering in te brengen.
Dating met hete mama Dromedame van 43 uit Kaag en Braassem, Zuid-Holland
Catelein (64)
★★★★☆
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Ik ben er klaar voor om met een leuke man een heerlijke tijd door te brengen. Met jou wil ik gelukkig worden als er een klik tussen ons is en hoop hoop dat we nog lang van elkaar kunnen genieten.
Misschien lijk ik een beetje op een waarzegger, maar ik heb ook vaak gelijk ik hoop dat ik er ook gelijk in heb dat ik hier een leuke man ga vinden die het heel erg heet met mij gaat maken.
In mijn relatie heb ik al jaren geen romantiek meer beleefd. Zelfs een romantisch dinertje kan er niet meer vanaf. Het lijkt me dan ook verstandig om eens buiten de deur te zoeken want ik zit namelijk nog vol met leven.
Hallo leuke mannen hier ben ik dan een leuke spontane sociale vrouw. Ik zoek eigenlijk het zelfde ook wel in een man. Want ik hoop hier iemand te vinden waar ik leuke dingen mee kan doen hapje eten, wandeling, bioscoopje en dat soort dingen. Zit ik dan bij jou goed?