Tja ik ben welgesteld en ik kan alles krijgen wat ik wil maar liefde kan je niet kopen. Ook is het zo dat de meeste mannen kicken op m'n geld, dit wil ik dus echt niet. Ik wil dat je kickt op mij ;-)
Sta jij, net als ik, open voor urenlang genieten van en met elkaar? Dan ben jij degene die ik zoek voor mijn bed avonturen. Hoewel ik niet alleen in bed kan genieten maar ook daarbuiten.
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.
Als oudere dame is het moeilijk om nog aan je trekken te komen. Het lijkt wel alsof alle mannen van mijn leeftijd in slaap gevallen zijn of zo. Ik heb helemaal geen behoefte aan uren te knuffelen. Wat ik wil, is gewoon pure seks, liefst hard, lang en diep. En op mijn leeftijd ben ik ook nog steeds niet bang van een experimentje meer of minder, je kan het maar allemaal beleefd hebben in je leven.