Ik zoek niet de perfecte man, die bestaat namelijk niet. Ik ben ook niet perfect en dat blijkt wel uit het feit dat ik een leuke man wil leren kennen buiten mijn relatie om!
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Hoi daar ik zoek een toyboy, ben jij een jonge knul die op een oudere vrouw valt, dan moet je mij hebben. Uiterlijk speelt voor mij geen rol maar een jonge geest wel. Ik hoop dat wij snel spannende uurtjes beleven.
Zie er misschien uit als een nette huisvrouw maar laat je nooit niet bedonderen door het uiterlijk want ik heb ook zeker weten mijn stoute kanten. Misschien wel meer dan je denkt.
Fotograferen is een passie van mij, ik zet mijzelf vaak op de gevoelige plaat. Toch wil ik een keer een man voor mijn camera hebben en hem op de gevoelige plaat vastleggen. Wat er daarna gebeurt sta ik niet voor in.