Wat mij betreft heb je een meerdere streepjes voor als je reactie lief is en me uitdaagt om er op te reageren. Wil samen met een lieverd een heerlijke tijd tegemoet gaan.
Neuken met lekkere tiener Dyziene van 19 uit Waalwijk, Noord-Brabant
Ladyinblue (67)
★★★★★
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Hoe naar ik het ook vind om te zeggen, ik doe het toch. Jullie kennen hem immers niet. Mijn man kan niet meer presteren. Hij is iets ouder dan ik en hij krijgt hem echt niet meer omhoog. Hij probeert me wel op andere manieren te plezieren, maar dat is niet genoeg voor mij. Ik heb een echte man nodig.
Wat meer plezier beleven is aan mij wel besteed, ik ben niet iemand die zichzelf kan vermaken maar met een lieve vriend naast me gaat mij dat gemakkelijk af. Ik hoop snel iemand te vinden waarmee het gezellig is.
Ze zijn echt hoor! En ze staan nog mooi overeind. Speciaal voor jou, te wachten tot je er dingen mee gaat doen die mij helemaal gek gaan maken. Je weet wel hoe je er mee om moet gaan toch? Ik ben heel benieuwd of je mijn tepels lekker hard gaat krijgen en of je mij aan het kronkelen krijgt.