In mijn relatie laten we elkaar vrij, de open relatie is voor mij een uitkomst omdat ik niet van een saai leven in bed houd. Ik wil een man vinden die het heerlijk lijkt om een keer met mij te vrijen.
Neuken met grijze milf Elnita van 33 uit Sudwest-Fryslan, Friesland
Ladyinblue (67)
★★★★★
Ik heb een zwak voor mannen die voor zichzelf op kunnen komen. Ik heb het ook altijd eens willen doen met een man die jonger is dan mij, al hoeft dat niet perse.
Het leven kan soms nog al hard zijn voor sommige mensen, dat heb ik jammer genoeg van dichtbij mee gemaakt. Dus soms is het ook fijn als je een lichtpuntje hebt waar je naar toe kan leven.
Een bril is het enige wat ik nodig heb voor de rest werkt bij mij alles nog prima. Heb ook nog weer de keuring gehad en ik mag weer een jaartje verder. Hoe zit dat met jou?