Verstandiger zou zijn om mijn tijd aan school te besteden, maar een knappe man ontmoeten spreekt me meer aan. Ik wil graag wat geluk hebben en bemind worden. Het doet wel wat met me dat ik nog single ben.
Contact met oudere tiener Larinneke van 19 uit Amersfoort, Utrecht
SarahTP (59)
★★★★☆
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.
Maak je me nog lekker? Mijn ex man vond het maar vies als ik weer een sex wou. Dat we ooit kinderen hebben gekregen is een wonder. En ik ben echt gek op sex, dus dat was een probleem. Nu ben ik weer alleen en kan ik er lekker tegenaan gaan. Ik ben dan wel oud en niet meer zo strak, maar des te geiler. Ook ranzige dingen doe ik met plezier!
Ik ben een single vrouw maar op seksgebied sta ik niet stil. Ik had een sekspartner maar door omstandigheden is dit contact verbroken, daarom ben ik opzoek naar een nieuwe sekspartner en die hoop ik hier te vinden.
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Mijn tweede jeugd is begonnen! Ik hoop dat hij eeuwig duurt en dat ik hem samen met een schat van een man door mag brengen. Ik ben een rustige vrouw, maar vind het ook leuk om zo nu en dan nog eens uit de band te springen. Kom je met me mee doen dan?