Versleten ben ik nog niet haha, je moet het leven soms ook wel als een grapje nemen vind ik zelf. En dat heeft mij in mijn leven al ver gebracht maar nu zoek ik die persoon die ook vaak grapjas maakt.
Neuken met grijze oma Indyjoan van 56 uit Emmen, Drenthe
Droomert (67)
★★★★☆
Overdag heb ik teveel tijd en in de avond lig ik te verlangen naar iets wat ik al lang niet meer krijg en waar ik niet zonder kan. Ik hoop dat ik via hier een lieve en sexy man kan ontmoeten om af en toe eens af te spreken.
De kinderen zijn de deur uit, mijn jongste zoon is eindelijk op eigen benen gaan staan. Wel onder druk van mij, want op je 40e nog bij je moeder wonen is geen gezonde situatie. Het is tijd om voor mijzelf te kiezen, tijd om nog op zoek te gaan naar een lieve man die samen met mij ervoor wilt gaan.
heb al een en ander meegemaakt, vandaar ook dat ik hier opzoek ben naar een nieuwe start met een lief iemand om de rest van mijn leven mee te delen. Het klinkt te mooi om waar te zijn maar ik ga er gewoon voor..
Ik ben een spontaan, romantisch, betrouwbaar en gezellig persoon. Zorg graag voor een ander. Ik vind het leuk om uit eten te gaan of naar de bioscoop, hou van wandelen in het bos, op het strand, of in een park. Ik lees graag en vind het net zo fijn om op de bank te hangen met soms een wijntje. Ik zoek iemand die betrouwbaar en romantisch is en respect heeft voor de ander.
En dan doe je iets als zestigjarige ( plus een beetje) in eens online met je profiel. Nooit gedacht dat ik het zou doen maar in het dagelijks leven kom ik niet veel leuke mannen tegen.
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.