Versleten ben ik nog niet haha, je moet het leven soms ook wel als een grapje nemen vind ik zelf. En dat heeft mij in mijn leven al ver gebracht maar nu zoek ik die persoon die ook vaak grapjas maakt.
Neuken met grijze oma Indyjoan van 56 uit Emmen, Drenthe
Qwenni (63)
★★★★☆
Mijn partner heeft veel zorg nodig en dat geef ik hem ook met liefde, maar het zou ook fijn zijn als er zo af en toe iemand is die voor mij wil zorgen en mij wil laten genieten.
Hallo leuke mannen van Nederland. Wie zoekt er een vrouw om het zo nu en dan eens mee te doen? Ik heb een vriend, maar we zijn eigenlijk meer broer en zus, leven samen omdat we niet alleen willen zijn. Maar van seks is geen sprake. Daarvoor zoek ik een leuke man ,die daar ook behoefte aan heeft.
Wel, ik kan je zeggen dat ik al een bewogen leventje achter de rug heb. Maar dat houdt me niet tegen om te genieten van elke dag en nieuwe mensen leren kennen hoort daar ook bij.
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.
Op redelijk vroege leeftijd kreeg ik al grijs haar maar toch vond ik het mij niet slecht staan. Ik ga mijzelf dan ook zeker niet verbergen en ben wie ik ben. Ik ben een vrouw die veel te bieden heeft en heb een goed gevoel voor humor.