Tja en dan zit je hier ineens op de site! Dat had ik nooit verwacht haha. Maar wat mis ik het gezelschap van een man.. Samen leuke dingen doen, mag in de slaapkamer, maar ook erbuiten. Zullen we dat samen eens gaan proberen?
Contact met geile oma Nooitverwacht van 57 uit Eersel, Noord-Brabant
Irmieny (50)
★★★★☆
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Sta jij, net als ik, open voor urenlang genieten van en met elkaar? Dan ben jij degene die ik zoek voor mijn bed avonturen. Hoewel ik niet alleen in bed kan genieten maar ook daarbuiten.
Soms hoor ik mensen denken oud grijs beetje mollig logisch dat ze alleen is, maar is dat wel echt wat mensen denken? Want ik zou wel erg graag een maatje willen in mijn leven.