Van proberen word je wijzer. Zo is het? Ik zou mijn leven (sex)leven graag wat uitbreiden, maar ik weet niet zo goed hoe. Dus gewoon maar dingen uitproberen, dat lijkt me leuk. Doe je met me mee?
Naaien met rijpe mama lorah van 42 uit Helmond, Noord-Brabant
Eemma1954 (68)
★★★★★
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Ik doe veel aan yoga ben daardoor erg lenig. Je kan me in veel verschillende houdingen leggen en me dan lekker nemen. Is er nog een standje dat jij wilt proberen, ik sta of lig voor je klaar..
Weet niet of iemand op mij zit te wachten maar anders om doe ik dat wel. Ik zou mijn tijd wel weer eens lekker nuttig willen maken. En misschien is dat nuttig maken wel met jou!
Het leven kan soms veel doornen hebben, de laatste doornen ben ik verloren. Dit betekent dat het leven alleen maar mooier kan worden, niets houd mij daarom meer tegen om nog de leuke lieve man te vinden.