Eigenlijk moet ik gelijk bekennen dat ik biseksueel ben en samenwoon met mijn vriendin. Soms hebben we zin in een triootje met een man of gewoon één op één kan ook. Laat maar weten als je interesse hebt. X
Naaien met geile milf LeukeAline van 30 uit Amsterdam, Noord-Holland
Courtne (54)
★★★★☆
Lente en zomervrouwtje wordt ik wel genoemd. Mede omdat ik dan het liefst de hele dag in een bikini buiten loop. Mede omdat de 'toegang' dan wel makkelijk is want ik heb dan altijd nog meer zin in seks. Zijn er ook mannen die daar extra heet van worden?
Laatst vroegen mijn kleinkinderen waarom opa er niet is, en dan denk ik ja dat is een goede vraag. En of oma altijd alleen blijft. Daar sta je dan met je mond vol tanden kan ik je zeggen want het is ook niet waar ik voor gekozen heb.
Door mijn grijze haren zou je zeggen dat ik misschien uit Nederland kom maar helaas mijn roots liggen in het buitenland. Lang geleden als baby hier naar toe gebracht en zou nu wel graag eens de reis terug naar huis maken.