Het is verschrikkelijk lekker om tijdens het zoenen iemand aan te kijken, vandaar dat ik mijn ogen ook niet dicht doe tijdens het zoenen. Dat doe ik overigens ook niet als ik andere dingen doe met mijn mond en ik omhoog kijk.
Naaien met oudere tiener Opgeslagenogen van 21 uit Amsterdam, Noord-Holland
Eemma1954 (68)
★★★★★
Een dame op leeftijd zoekt een heer op leeftijd om gezellige momenten mee te beleven. Graag een heer die net als ik geen relatie meer heeft. Ik ben sinds een jaar weduwe en wil nog genieten van het leven.
Het alleen zijn begint me een beetje parten te spelen, ik wil heel graag een man leren kennen met wie ik mijn dagen mag slijten maar kan je wel verzekeren dat dat er nog heel veel zijn.
Met mijn werk waar ik nog van hou vermaak ik mij prima. Doe het nog een paar uurtjes per week omdat thuis zitten niets voor mij is. Voor wie mag ik ook wat tijd maken?
Op leeftijd maar zeker niet minder geil, dikker maar zeker niet geremder, kan jij mijn kwaliteiten los zien leeftijd of postuur? Wie weet wat we samen nog mee kunnen maken!