Een verlegen typetje ben ik niet en neem dan ook graag het initiatief. Wil een man leren kennen die me meer te been heeft dan mijn vriend op seks gebied en me regelmatig wil ontvangen voor een wilde vrijpartij.
Het uitgaansleven is voor mij niet de plek om de man van mijn dromen tegen te komen. Aangezien ik hem in de supermarkt ook niet tegen kom lijkt mij dit de ideale manier om hem te leren kennen.
Wat ik zoek, is een leuke man, die geen gekke dingen van me verwacht. Want veel mannen willen alleen maar perverse dingen met me doen en dat wil ik echt niet. Ik zoek gewoon een fijn persoon die lief voor me is, van wie ik mag leven zoals ik wil en die mijn leven wat leuker maakt. En als we dan een stapje verder gaan, is dat natuurlijk best goed.Ba
Sta eigenlijk redelijk alleen in mijn leven. Kinderen heb ik nooit gekregen en dus heb je ook niet veel familie meer. En ik begin behoorlijk eenzaam te worden.
De muren komen op me af nu ook mijn jongste zoon het huis heeft verlaten. Nu heb ik mijn werk nog maar zie er echt tegen op om met pensioen te gaan en overal alleen voor te staan. Het liefst zou ik een man willen leren kennen waarmee ik een hele fijn tijd ga hebben.