Ik ben op zoek naar nieuwe contacten, neiuwe vrienden voor een fijn tijd met elkaar. Hoop zelfs dat de man er bij zit die mij zijn liefde wil geven en ik ook gevoelens voor hem heb.
Al wat ouder, maar ik wil nog steeds wel aan de man hoor. Ik ga met mijn tijd mee en doe dat online, zo gaat dat toch tegenwoordig? Nu maar hopen dat de heren hier ook te vinden zijn. Anders mag het ook een jongere man zijn hoor.
Een tedere man wil ik ontmoeten iemand die me liefde en aandacht geeft want dat is wat ik erg mis. Drie jaar ben ik nu alleenstaand en heb in al die jaren geen andere vriend gehad.
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.
Ik ben een single vrouw maar op seksgebied sta ik niet stil. Ik had een sekspartner maar door omstandigheden is dit contact verbroken, daarom ben ik opzoek naar een nieuwe sekspartner en die hoop ik hier te vinden.
Misschien ben ik hier wel wat te oud voor, maar wie niet waagt wie niet wint. Wie zegt dat oudere vrouwen niet meer sexy kunnen zijn heeft het mis. Laat mij het tegendeel maar eens bewijzen