Een vriendje heb ik wel eens gehad maar dat was niet meer dan een beetje zoenen en friemelen. Wil graag een leuke man leren kennen die met mij een relatie wil aangaan, vind dat ik daar aan toe ben en wil ervaren hoe dat is.
Afspreken met grijze tiener Gabriena van 19 uit Venlo, Limburg
Dieny (63)
★★★★☆
Sta eigenlijk redelijk alleen in mijn leven. Kinderen heb ik nooit gekregen en dus heb je ook niet veel familie meer. En ik begin behoorlijk eenzaam te worden.
Een man heb ik niet nodig heb ik altijd geroepen, ik dacht ik dop mijn eigen boontje wel. Juist nu ik ouder word merk ik het gemis van een man, daarom ben ik weer actief zoekende. De boontjes samen doppen lijkt mij veel gezelliger.
Ouderdom komt met gebreken is mij altijd geleerd maar gelukkig is dat bij mij nog niet zo. Ik geniet nog vol op en doe nog steeds leuke dingen. Het is dan jammer genoeg nog steeds in mijn eentje.