Borsten heb ik zeker wel. Wil jij je pik er tussne leggen zodat ik hem af toe en toe ook nog lekker in mijn mond kan nemen? Stiekem een likje terwijl straks je warme zaad in mijn mond laat stromen?
Dating met lekkere mama Boeby van 36 uit Deerlijk, West-Vlaanderen
Pieternela (69)
★★★★☆
Ik krab mij soms achter de oren of ik toch niet beter voor een jongere man had kunnen kiezen. Mijn partner is 20 jaar ouder dan ik, hij is al zijn levenslust al kwijt, terwijl ik nog vol levenslust zit. Het voelt of ik achter de geraniums zit, ik zoek iemand die mij achter de geraniums vandaan wil halen.
Bij mij moet je niet zijn voor gezellige brave knuffelseks. Ik zeg het maar meteen, om geen misverstanden te hebben. Ik hou namelijk van het hardere werk. Anaal, latex, trio, zweepjes, tepelklemmen,.... of misschien heb je zelf ook nog wel een paar wilde ideetjes? Laat het snel horen, ik kijk er al zeker naar uit!
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Echte zorgen heb ik niet, waar ik mij zorgen om maak is dat ik de rest van mijn leven vrijgezel blijf. Het is voor mij geen bewuste keuze, ik zou heel erg graag een vriend willen hebben. Het enige is dat ik door mijn uiterlijk een beetje uit de boot val, zo voelt dat helaas voor mij.