Geloof het of niet, maar ik voel me heel vaak behoorlijk onzeker! Het is net alsof ik steeds tegen de verkeerde mannen aan loop. Is hier dan wel de juiste man voor mij te vinden?
Je kent het nummer vast wel over Suzanne, vooral de regel ik ben stapel gek op jou. Zoiets zou ik graag weer in mijn leven willen hebben. Een man die compleet voor mij gaat al mijn wensen zou willen vervullen, het kunnen is wat anders. Maar die laat zorgen dat ik qua seks niets te klagen heb.
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.
Misschien ben ik hier wel wat te oud voor, maar wie niet waagt wie niet wint. Wie zegt dat oudere vrouwen niet meer sexy kunnen zijn heeft het mis. Laat mij het tegendeel maar eens bewijzen