Doen en genieten dat lijkt mij toch het toppunt. Want doen is er wel maar het genieten wordt wel minder. Veel dingen wil mijn vriend niet terwijl bij seks moet je toch jezelf helemaal kunnen laten gaan?
Daten met oudere mama Doenen van 40 uit Schagen, Noord-Holland
Ummie (56)
★★★★★
Pas geleden oma geworden en ik geniet daar echt van. Maar het laat mij ook wel een andere kant zien. Bij een oma hoort immers ook een opa, en dat is iets wat ik zelf ook wel echt begin te voelen.
Het berichtje wat je me gaat sturen omdat je nader kennis met me wil maken zie ik maar wat graag tegemoet. Ik hoop dat jij die bourgondische man bent die van het leven geniet.
Ben best onzeker geworden na mijn scheiding, misschien wel omdat mijn man een jongere vriendin heeft gevonden en mij daarom verlaten heeft. Dus ik zou het erg fijn vinden om weer wat meer zekerder te worden in mijn leven.