Alles wat ik niet mag kwijt raken raak ik dus kwijt. Ik heb laatst de politie al moeten bellen om bij mij in te breken, is dit vroege dementie of ben ik gewoon echt een oen?
Afspreken met mature meid Kwijtraken van 24 uit Hof van Twente, Overijssel
Ambear (64)
★★★★★
Het is altijd fijn om iemand te ontmoeten waar je mee op één lijn zit. Het is al even geleden dat ik zo'n persoon om mij heen had dus ik ben weer op zoek gegaan. Ik hou van mannen die weten wat ze willen en gevoel voor humor hebben.
Alhoewel ik een gebonden vrouw ben wil ik echt eens buiten de deur gaan snoepen.
Bij mijn man kom ik echt tekort, en wil nu een man vinden die wel weet wat een vrouw nodig heeft naast de standaard sex. Ik wil meer en vaker genieten en mijn grenzen verleggen.
Hoi, ik ben een lieve oudere vrouw. Ik ben zorgzaam, oprecht en ik ga elke dag graag gaan werken, wat ik niet onbelangrijk vindt. Ik zoek een serieuze relatie met een man van rond mijn leeftijd.
Ik wil graag mijn toekomstige man vinden, tenminste als u nog trouwplannen heeft. Al veel te veel jaren ben ik single en kijk uit naar de man met wie ik het gezellig ga hebben.
Ik heb nog niet zoveel ervaring met online dating. Het is niet echt iets van mijn generatie. Maar ik ben wel erg nieuwsgierig. Wie niet waagt wie niet wint.
Wie wil er nu in zijn eentje oud worden? Ik in ieder geval niet, vandaag dat ik mijn stoute schoenen heb aangetrokken, om hier een leuk maatje te vinden.