Al jaren word ik best vaak gepest om hoe ik eruit zie, natuurlijk weet ik dat ik niet de slankste ben of geen model, maar maakt dan mijn hart dan ook minder?
Dating met oude milf Maatjegezocht van 35 uit Eemsdelta, Groningen
Haliya (68)
★★★★☆
Wat je ziet op mijn profiel aan foto's is wie ik echt ben. Maar de vraag is of daar wel iemand voor is. Ik ken de gezegde op ieder potje past een dekseltje maar is dat ook echt zo?
Ik hou er van om leuk uit te zien, want ik besteed veel aan mijn uiterlijk. En zoek ik een leuke man die ook ook goed uitziet en waarmee ik mezelf kan zijn.
Alleen al het hier zijn wekt de opwinding in me op, laat staan als jij het bent die me alle hoeken van de slaapkamer laat zien. Wil je leren kennen en snel ook! Laat me weten wie je bent en wat jouw specialiteit in bed is.