Wat voor man ben jij? Een goedzak die alles wel best vindt? Of een dominante vent die de touwtjes straks trekt? Ik vind voor allebei wel wat te zeggen, ik pas me aan. Zeg het maar, hoe heb jij me het liefst?
Dating met bejaarde mama Kirri van 39 uit Antwerpen, Antwerpen
Annae (70)
★★★★★
Dat jonge mensen meer uithoudingsvermogen hebben dat is een feit maar ik kan best met hen nog mee hoor. Ik hou van lekker genieten en vooral een man heerlijk pijpen. Verschillende standjes en het liefste seks op een spannende plaats. Al overtuigd of wil je eerst even komen proberen!
Misschien lijk ik een beetje op een waarzegger, maar ik heb ook vaak gelijk ik hoop dat ik er ook gelijk in heb dat ik hier een leuke man ga vinden die het heel erg heet met mij gaat maken.
Nog steeds heb ik zin in seks maar dat kan ik van mijn mannetje niet zeggen. Voel nog veel voor hem maar wat de seks betreft wil ik een man leren kennen die me wel kan geven waar ik naar verlang.